İLETİŞİM
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Güven Kepçe Makine İç Ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Nazım Hikmet Cad. 536. Sk. No:9 Akseköyü 41420 Çayırova - Gebze / Kocaeli
0 (262) 743 88 58 (pbx)
0 (262) 743 11 41 (fax)
guven@guvenkepce.com (tüm sorularınız için)
PERSONEL
M. Emin DEMİR
Yönetim Kurul Başkanı - Genel Müdür
Mustafa DEMİR
Yönetim Kurul Üyesi - Fabrika Müdürü
mustafa@guvenkepce.com
Murat DEMİR
Yönetim Kurul Üyesi – Satınalma ve Tasarım Müdürü
murat@guvenkepce.com
Engin DEMİR
Dış Ticaret Grup Müdürü
engin@guvenkepce.com
Ömer DEMİR
Satış ve İhracat Müdürü
omer@guvenkepce.com
Cihan DENİZ
Pazarlama Müdürü
cihan@guvenkepce.com
Volkan DENİZ
Satış Sonrası
volkan@guvenkepce.com
Uğur KAPAN
Muhasebe
muhasebe@guvenkepce.com

İLETİŞİM FORMU

Firma Ünvanı * İsim Soyisim * Telefon Numarası * E-Posta Adresi * Güvenlik Kodu * Mesajınız *
KROKİ